Baza wyników ankiet (beta)

Popularne cytaty z książek.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-03-19 do 2017-03-31

Na początek coś łatwego, czy wiesz z którego dzieła poch... ''Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Choler... ''Trzymaj swoich przyjaciół blisko, ale jeszcze bliżej t... ''Nie zabiłem człowieka. Zabiłem zasadę. Siebie zabiłem'... „Na zawsze jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.” C... "Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, Moja droga Ors... „Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czase... ''Któż to ci powiedział, że nie ma już na świecie prawdz... ''Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swojego odbici... ''Pomyślę o tym jutro''. Ten sławny cytat znajdziemy w: Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Orphan Black

serial

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-02-27 do 2017-03-31

  Czy oglądasz / oglądałeś/aś serial pt. "Orphan ...
Przejdź do wyników

E papierosy

E papieros

Utworzył: Roksana

Data badania: od 2017-03-17 do 2017-03-31

Czy miałeś kiedyś możliwość korzystania z e papierosa Czy masz swojego e papierosa? Czy uważasz, że e papieros jest zdrowszy niż zwykły papi...Czy palisz papierosy? Ile wypalisz na dzień papierosów? Ile zużywasz na dzień ml liquidu? Z jakich koszystasz marek liquidów? Jakie używasz moce liquidów?
Przejdź do wyników

Hell's Kitchen

Hell's Kitchen

Utworzył: Michał

Data badania: od 2017-03-02 do 2017-03-31

Czy oglądasz lub kiedykolwiek oglądałeś regularnie progr...
Przejdź do wyników

Jak często...

Utworzył: Agnieszka

Data badania: od 2017-03-16 do 2017-03-31

Jak często myjecie okna? Jak często zmieniacie firany? Jak często zmieniacie pościel? Jak często zmieniacie ręczniki? Jak często chodzicie na zakupy? Jak często spotykacie się z przyjaciółmi? Jak często się nudzicie? Płeć Wiek Województwo Uzupełnij treść pytania
Przejdź do wyników

Aborcja w Polsce

aborcja

Utworzył: Michał

Data badania: od 2017-03-04 do 2017-03-31

Czy Twoim zdaniem aborcja w Polsce powinna być legalna ?
Przejdź do wyników

Polskie szlagiery muzyczne.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-03-16 do 2017-03-31

  SZLAGIER potocznie: a) przebój, piosenka modna ...Którego wykonawce polskich szlagierów cenisz najbardziej? Które panie wykonujące polskie szlagiery lubisz najbardz...Ulubiony zespół z lat 50-80?  Które piosenki wykonywane przez mężczyzn uważasz za najw...Które piosenki wykonywane przez kobiety uważasz za najwi... Największe szlagiery zespołów muzycznych z lat 50-80 to: Jak często zdarza Ci się powracać do słuchania największ...Czy w dzisiejszych mediach brakuje Ci muzyki z dawnych lat?  Wolę słuchać muzyki:  Twórczość którego polskiego współczesnego piosenkarza ce...Najlepsze współczesne piosenkarki według Ciebie to:  Które z wymienionych niżej współczesnych zespołów lubisz...Która muzyka jest według Ciebie lepsza:  W czym muzyka z dawniejszych lat była lepsza od współcze... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Model telefonu

telefon

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-02-25 do 2017-03-31

Jaki jest model Twojego telefonu komórkowego?
Przejdź do wyników

Czytanie książek oraz zalety z nimi związane.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-03-07 do 2017-03-31

Czy lubisz czytać książki?  Z jakich powodów czytasz książki?  Jakie książki czytasz?  Jak często sięgasz po książke? Ile książek czytasz w miesiącu? Skąd pozyskujesz książki, które czytasz?  Ceny książek moim zdaniem są:  Gdzie najchętniej czytasz książki? Jakie korzyści dostrzegasz u siebie dzięki czytaniu ks... Co robisz, jeśli książka Ci się nie spodoba na początk... Czym najczęściej się kierujesz wybierając nową książke... Książka, ebook czy audiobook- co wolisz? Decydując się na czytanie książki w formie elektronicz... Co może zastąpić Ci książke ?  Dlaczego nie czytasz książek? Czy rodzicie w dzieciństwie czytali Ci książki?  Czy lubiłeś/aś w czasach szkolnych czytać lektury?  Wymień max 3 książki, które Twoim zdaniem powinien prz... Czytanie może zwiększyć wydolność mózgu Częsta lektur... Czytanie pomaga w walce z Alzheimerem Czytanie książk... Książka pomaga się zrelaksować Badania pokazały, że t... Czytanie pomaga zasnąć  Tworzenie określonych rytuałó... Przewracanie kartek pomaga w lepszym rozumieniu Jeśli... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Tabletki Wczesnoporonne

Utworzył: Michał

Data badania: od 2017-03-02 do 2017-03-31

Czy popierasz ustawę ustawę dotyczącą tabletek wczesnopo...
Przejdź do wyników