Baza wyników ankiet (beta)

Twitter

Utworzył: Joanna

Data badania: od 2019-03-21 do 2020-04-01

Czy używają Państwo Twittera? W jakich celach używają Państwo Twittera? Czy wiedzą Państwo co oznaczają słowa Tweet, Bio, Header? Czy dla Państwa Twitter jest tylko dla Polityków i tylko...
Przejdź do wyników

Seriale

Utworzył: Ania

Data badania: od 2019-10-30 do 2020-03-31

Oglądasz seriale?  Masz ulubiony serial?  Ile czasu spędzasz na ich oglądaniu?  Oglądasz w tv czy w internecie? 
Przejdź do wyników

Koncerty

Utworzył: Paulina

Data badania: od 2019-11-15 do 2019-12-15

Czy jeździsz na koncerty? Jak często jeździsz na koncerty? Czym dojeżdżasz na koncerty? Czy masz swojego ulubionego artystę, na którego koncerty...Czy wydajesz dużo pieniędzy na koncerty? (dojazd, bilety...Czy masz inne hobby?  Czy uważasz, że jeżdżenie na koncerty jest stratą czasu ...
Przejdź do wyników

Polityka

Utworzył: Bartosz

Data badania: od 2019-11-16 do 2019-11-30

Ile masz lat ? Jaka jest Twoja płeć? Czy głosowałeś/aś na PiS ?   Czy głosowałeś/aś na PO?
Przejdź do wyników

Sport i fitness

Utworzył: Anna

Data badania: od 2019-11-08 do 2019-11-30

Ile razy w tygodniu wykonujesz jakąkolwiek aktywność fiz...Jaka jest Twoja ulubiona aktywność fizyczna? Jesteś kobietą czy mężczyzną? Twój wiek? Województwo Sytuacja zawodowa Województwo Sytuacja zawodowa
Przejdź do wyników

Papierosy

Utworzył: Sylwia

Data badania: od 2019-11-11 do 2019-11-30

Czy palisz papierosy? Ile papierosów dziennie palisz? Jakiej firmy papierosy palisz? Czy obrazki na paczkach papierosów dają Ci do myślenia? Czy jesteś uzależniony/a od papierosów? W jakim wieku zacząłeś/zaczęłaś palić?
Przejdź do wyników

Jak dbasz o własne zdrowie

Utworzył: Ewelina

Data badania: od 2019-11-07 do 2019-11-30

Ilr masz lat? Pracujesz? Jak się odrzywiasz? Jak dbasz o własne zdrowie ?  Jaka pora roku jest twoją ulubioną  Jak dbasz zimową porą  o własne zdrowie?
Przejdź do wyników

Świadomość obywatelska

Utworzył: Grzegorz

Data badania: od 2019-11-01 do 2019-11-30

Wiek Płeć Czy jesteś obywatelem RP? W jakim województwie mieszkasz? Twój status Wykształcenie Uzupełnij treść pytaniaIlu Senatorów zasiada w senacie? Kim jest prezes rady ministrów? Czy płacisz podatki Z czego finansowane są programy socjalne np. 500+? Wolisz by Ci dawano czy żeby nie ingerowano w Twoje pieniądze? Uczesniczyłeś w ostatnich wyborach parlamentarnych 2019?
Przejdź do wyników

Jak dobrze znasz polskie przysłowia?

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2019-11-14 do 2019-11-30

Dokończ przysłowie. Nosił wilk razy kilka...   Dokończ przysłowie. Od Świętej Anki... Dokończ przysłowie. Czym skorupka za młodu nasiąknie... Dokończ przysłowie. Puścić chłopa do biura... Puścić chłopa do biura, to atrament wypije. Dokończ przysłowie. Bogactw przybywa... Dokończ przysłowie. Co w kobiecym sercu na dnie... Dokończ przysłowie. Człowiek strzela... Dokończ przysłowie. Im dalej w las... Im dalej w las, tym więcej drzew. Dokończ przysłowie. Kto ma księdza w rodzie... Kto ma księdza w rodzie, tego bieda nie ubodzie. Dokończ przysłowie. Nie rzucaj pereł przed... Nie rzucaj pereł przed wieprze. Uzupełnij przysłowie. Dzieci i ... głosu nie mają. Dzieci i ryby głosu i nie mają. Dokończ przysłowie. Gdzie baba rządzi... Gdzie baba rządzi, tam czeladź błądzi. Dokończ przysłowie. Co Ci powie białogłowa... Co ci powie białogłowa, pisz na bystrej wodzie jej słowa. Dokończ przysłowie. Bogatemu diabeł... Bogatemu diabeł dzieci kołysze. Dokończ przysłowie. Gdy Wielki Piątek ponury... Gdy Wielki Piątek ponury, Wielkanoc będzie bez chmury. Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Medycyna, człowiek, choroby.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2019-11-07 do 2019-11-30

Ile wynosi prawidłowy poziom cholesterolu? do 200 mg/dl Normy cholesterolu całkowitego określają j... Która choroba zwana jest syfilisem? KIŁA W wielu językach choroba ko­ja­rzo­na była z Franc... Niedobór żelaza w organizmie może powodować: WYPADANIE WŁOSÓW Oto lista najczęstszych objawów niedob... Gdzie w ludzkim ciele znajduje się kość łódeczkowata? W NADGARSTKU Kość łó­decz­ko­wa­ta znajduje się pomiędz... Z ilu opon mózgowych składa się mózg? 3 Mózg i rdzeń kręgowy otaczają 3 łącznotkankowe błony ... Jaki hormon produkuje szyszynka? MELANINĘ I SEROTOINĘ Szy­szyn­ka pro­du­ku­je melaninę ... Jakie jest prawidłowe optymalne ciśnienie krwi? 120/80 Czym jest Lumbago? BÓLEM OKOLICY LĘDŹWI Lumbago jest jedną z naj­czę­ściej... Ile kości ma dorosły człowiek? 206 Zaraz po urodzeniu człowiek posiada ponad 270 oddzi... Woda kokosowa może może być stosowana jako... OSOCZE WE KRWI Wodę kokosową można stosować jako osocze... Stan nieprzytomności to efekt wyłączenia czego w organizmie? KORY MÓZGOWEJ  Nieprzytomność, utrata przytomności... Ile skóry tracimy każdego dnia? 1,5 G 1,5g naskórka dziennie odpada od ciała. Złusz­czo... Ile kości posiada ludzka stopa (łącznie z kostką)? 26 Stopa może wydawać się prosta w po­rów­na­niu z ręką... Ile powinien wynosić prawidłowy poziom cukru we krwi? 60-100 mg/dl U osób dorosłych glukoza na czczo powinna ... Do tej pory udało się wyeliminować tylko jedną chorobę ... OSPĘ PRAWDZIWĄ Po przeprowadzonych w XIX i XX wiek... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników