Baza wyników ankiet (beta)

Ocena stanu skóry po serii zabiegów mikrodermabrazji

Utworzył: Aneta

Data badania: od 2019-03-21 do 2019-04-25

Płeć Czy korzystał Pan/i z zabiegów mikrodermabrazji? Wiek Wykształcenie Z jakiego rodzaju mikrodermabrazji korzystał/a Pan/i? Gdzie wykonywał/a Pan/i mikrodermabrazję? Ilu zabiegom mikrodermabrazji poddał/a się Pan/i? Z jaką częstotliwością korzystał/a Pan/i z zabiegów mikr...Które części ciała poddał/a Pan/i zabiegom mikrodermabra...Z jakimi zabiegami łączył/a Pan/i zabiegi mikrodermabrazji? Czy przed zabiegami mikrodermabrazji stosował/a Pan/i pi...Jakie czynności obejmowała pielęgnacja domowa przed podd...Czy przed zabiegiem mikrodermabrazji korzystał/a Pan/i z...Proszę wskazać z jakich zabiegów w gabinecie kosmetyczny...Jak oceniał/a Pan/i stan skóry przed poddaniem się zabie...Czy po serii zabiegów mikrodermabrazji stosował/a Pan/i ...Jakie czynności obejmowały pielęgnację domową po poddani...Czy po serii zabiegów mikrodermabrazji korzystał/a Pan/i...Proszę wskazać z jakich zabiegów korzystał/a Pan/i w gab...Które z czynników mogą negatywnie wpływać na kondycję Pa...Z jakiego powodu korzystał/a Pan/i z zabiegów mikroderma...Czy zaobserwował/a Pan/i poprawę stanu skóry po pierwszy...Jak dużą poprawę zauważył/a Pan/i w wyglądzie swojej skó...Co uległo poprawie w stanie skóry po serii zabiegów mikr...Jak ocenia Pan/i stan skóry po zabiegach mikrodermabrazji? Dlaczego zdecydował/a się Pan/i na zabieg mikrodermabrazji?
Przejdź do wyników

Pożyczki pieniężne

Utworzył: Beata

Data badania: od 2019-03-15 do 2019-04-15

Czy pożyczasz pieniądze? Dlaczego pożyczasz pieniądze? Czy korzystasz z ofert banków? Czy korzystasz z ofert "para-banków"? Czy spłacasz regularnie i w terminie raty pożyczki? Gdy nie masz kasy na spłatę kolejnej raty..... Czy znasz pojęcie "pętla zadłużenia"? Swoje długi.... Szybkie pożyczki on-line..... Formalności w banku przy uzyskaniu pożyczek..... Formalności przy uzyskaniu "chwilówek"...... Czy sam pożyczasz znajomym lub rodzinie pieniądze? Płeć Wiek Sytuacja zawodowa
Przejdź do wyników

Turystyka motywem biegów maratońskich

Utworzył: Kamila

Data badania: od 2019-03-08 do 2019-04-07

Płeć Wiek Wykształcenie Miejscowość Z jakiego powodu Pan/Pani biega ? Jakie dystane Pan/Pani chętniej wybiera ?   Czy brał/a Pan/Pani udział w imprezach maratońskich poza...Z jakich powodów Pan/Pani uczestniczy w biegach maratońskich? Czy chętniej Pan/Pani odwiedza miasto, gdzie odbywały si...Jak często Pan/Pani uprawia turystykę ? Jakie są motywy uprawiania turystyki?   Jaki rodzaj turystyki Pan/Pani uprawia ? Czy chętnie by Pan/Pani polecił/a osobie znajomej miasto...Jaką aktywność turystyczną/rekreacyjną wybiera Pan/Pani ...
Przejdź do wyników

KPOP

Utworzył: Laura

Data badania: od 2019-03-12 do 2019-04-06

 Jakich kpopowych artystów lubisz słuchać...Masz ulubiony band? Czy słuchasz któregoś z tych zespołów?   iKON, SU...Czy słuchasz, któregoś z tych zespołów?   MAMAMOO...Twoja płeć?
Przejdź do wyników

seriale

Utworzył: Oliwia

Data badania: od 2019-03-15 do 2019-04-01

Czy oglądasz seriale?  Czy oglądałeś/aś już jakiś serial?  Jaki rodzaj seriali oglądasz/chcesz zacząć oglądać?  Ile masz lat? 
Przejdź do wyników

Kto wypowiedział te słowa?

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2019-03-08 do 2019-03-31

Kto wypowiedział te słowa : "Człowiekiem jestem i nic, c... TERENCJUSZ Komediopisarz rzymski, jeden z dwóch (obok ... "Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, ... WINSTON CHURCHILL Brytyjski polityk, mąż stanu, mówca, ...Zgodnie z legendą, podczas jednej z wypraw Aleksander Wi... DIOGENES Z SYNOPY (ur. ok. 413r. p.n.e. w Synopie, zm. ...''Czasami myślę, iż Bóg, tworząc człowieka, przecenił ni... OSCAR WILDE Irlandzki poeta, prozaik, dramatopisarz&nbs...Cytat "Im większy człowiek, tym głębsza je­go miłość" na... LEONARDO DA VINCI Właściwie Leonardo di ser Piero da V..."Myślę, więc jestem" (Cogito, ergo sum) To słowa? KARTEZJUSZ Francuski filozof, matematyk i fizyk, jeden ... "Mądra dziew­czy­na całuje, ale się nie za­... MERYLIN MONROE Amerykańska modelka i aktorka filmowa, g..."Bądź sobą, cho­ciażby in­ni nie byli" Kto wypowiedział ... PITAGORAS Grecki matematyk, filozof, mistyk kojarzony z..."Człowieka trzeba mierzyć miarą serca – sercem." Słowa t... JAN PAWEŁ II Do którego polaka należą te słowa: "Piłka jest okrągła, ... KAZIMIERZ GÓRSKI polski trener i działacz piłkarski, w ..."Gwiazdor to człowiek, który latami pracuje jak opętany,... COCO CHANEL francuska projektantka mody, od 1915 roku r..."Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat ... ALBERT EINSTEIN niemiecki fizyk żydowskiego pochodzenia..."Jeśli coś jest niemożliwe do wykonania, dajcie to zrobi... NAPOLEON BONAPARTE francuski wojskowy, Pierwszy Konsul ...Kto wypowiedział te słowa:  "Czoło, oczy, ob­licze ... CYCERON Marek Tulliusz Cyceron, inaczej Marek Tulliusz ...W czyjej piosence pada zdanie: "Któregoś dnia rzucę to w... RYSZARD RIEDEL polski wokalista i autor tekstów piosene... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Kultura i sztuka.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2019-03-12 do 2019-03-31

Na jakim instrumencie Jan Sebastian Bach nie skomponowa... FORTEPIAN J S Ba­ch-nie­miec­ki kom­po­zy­tor i or­ga­n... Co zrzesza amerykańska liga bluszczowa (Ivy League)? UNIWERSYTETY Liga blusz­czo­wa (nazwa od bluszczu cha­r... Która kobieta jako pierwsza otrzymała Nagrodę Nobla? MARIA SKŁODOWSKA-CURIE Na początku kariery naukowej Mar... Kto, według Biblii, był drugim mężczyzną na świecie? KAIN Zgodnie z Księgą Rodzaju, Kain i Abel byli synami ... Który znany malarz ma imię jak nazwa państwa? DALI El Salvador to naj­mniej­sze i naj­gę­ściej za­lud... Ile klawiszy ma typowy współczesny fortepian? 88 Roz­pię­tość 7 i ¼ oktawy jest stan­dar­dem dla wspó... Jak nazywał się mityczny pies Odyseusza? ARGOS Pies Ody­se­usza, Argos, jest symbolem psiej wier... W jakim kraju typowo używa się metalowych pałeczek do j... W KOREI Kultury Da­le­kie­go Wschodu różnią się kuchnią... Jak nazywa się egipska kocia bogini? BASTET Bastet z głową kota była boginią ra­do­ści­,tań­... Jak brzmi tytuł pierwszej księgi Biblii? KSIĘGA RODZAJU Dokładna data po­wsta­nia Księgi Rodzaju... Jak nazywa się znany paryski uniwersytet? SORBONA W roku 1158 założono Uni­wer­sy­tet Paryski. St... Z jakiej mitologii wywodzą się wampiry? SŁOWIAŃSKIEJ Wampir to fan­ta­stycz­na istota, która po... Co było używane jako jednostka masy w czasach antycznych? NASIONO Z CHLEBA ŚWIĘTOJAŃSKIEGO Chleb świę­to­jań­ski ... Wliczając Franciszka, ilu do tej pory było papieży? 266 Co roku Kuria Rzymska pu­bli­ku­je listę wszyst­kic... Która z podanych sztuk walki pochodzi z Korei? TAEKWONDO Tra­dy­cyj­ne te­akwon­do zostało stwo­rzo­ne... Ile gwiazd znajduje się na Hollywoodzkiej Alei Sław (Wa... 2500 Według danych z 27 lipca 2012 roku na Alei znajduj... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?  
Przejdź do wyników

Wiedza na temat alkoholu.

Utworzył: Jagoda

Data badania: od 2019-03-09 do 2019-03-31

Wiedza na temat alkoholu.   Z jakiej rośliny wytwarzana jest tequila?   Agawa niebieska.       Tequila to...W którym mieście działał Al Capone?   Chicago.       Al Capone urodził ...Jak nazywał się mnich słynący z receptury przyrządzania ... Dom Pérignon.       W roku 1718 o...Data jakiej bitwy jest przepisem na bimber?   Bitwa pod Grunwaldem, 1410r.       ...Gdzie miała miejsce piwna powódź?   W Londynie.       W Londynie 17 paź...Z ilu ziół składa się francuski likier Chartreuse?   130.       Chartreuse to likier opa...Który rodzaj tequili jest najbardziej luksusowy?   Añejo.       "Añejo" to po hiszpa...Który styl piwa z poniższych wywodzi się z Polski?   Grodzisz.       Grodzisz zwany in...Mickey to ''niebezpieczny'' napój alkoholowy. Czym był ... Wodzianem chloralu.     Mickey Finn wła...Sahti to typ piwa pochodzący z którego państwa?   Finlandia.       Sahti to tradycy...Kto wynalazł likier advocaat?   Holender.       Trunek został wyn...Cervesario to ekspert i degustator którego trunku?   Piwo.       Cervesario to piwny eks...Z czego jest produkowany Cynar, włoski aperitif?   Z karczochów.       Nazwa napoju po...Czemu zawdzięcza swój czarny kolor wódka Blavod?   Korze akacji.       Blavod (skrót o...Gruziński alkohol produkowany z wytłoków winogronowych t... Czacza.       Czacza (gruz. - ჭაჭ...
Przejdź do wyników

Popularne cytaty z książek.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2019-03-14 do 2019-03-31

Na początek coś łatwego, czy wiesz z którego dzieła poch... ''Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Choler... ''Trzymaj swoich przyjaciół blisko, ale jeszcze bliżej t... ''Nie zabiłem człowieka. Zabiłem zasadę. Siebie zabiłem'... „Na zawsze jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.” Cy... "Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, Moja droga Ors...   „Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, nieste... ''Któż to ci powiedział, że nie ma już na świecie prawdz... ''Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swojego odbici... ''Pomyślę o tym jutro''. Ten sławny cytat znajdziemy w: "Koniec i bomba. A kto czytał, ten trąba!". Te słowa poc... Z jakiej książki pochodzi cytat: "Kobieto! puchu ma... W której książce znajdziemy zdanie: "Gdziem nie był, com... W której książce padły te słowa?"Ciągle o tobie wtedy my... W której książce padło zdanie : "Jeśli nie chcesz m... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

LGBTQ

Utworzył: Zofia

Data badania: od 2019-03-12 do 2019-03-31

Co Pan/Pani sądzi o osobach innej orientacji? Czy zna Pan/Pani jakąś osobę odmiennej orientacji? Czy wie Pan/Pani co to jest na biseksualizm i panse...Czy potrafi Pan/Pani zdefiniować biseksualizm i panseksualizm? Jak Pan/Pani ocenia sytuację osób odmiennej orientacji w...Płeć Wiek
Przejdź do wyników