Baza wyników ankiet (beta)

Likier kakaowo-kawowy z nutą pomarańczy

Utworzył: Natalia

Data badania: od 2017-04-19 do 2017-05-19

Płeć: W jakim przedziale wiekowym się znajdujesz? Miejsce zamieszkania pod względem liczby mieszkańców: Jak często spożywasz alkohol? Jaką moc alkoholu preferujesz? Jakie likiery/nalewki preferujesz? Jaką z poniżej podanych likierów mieszanych najchętniej ...Gdzie najchętniej kupujesz alkohol: Gdzie najchętniej spożywasz alkohol? Ile byłbyś w stanie wydać na likier 0,5 l? Czym kierujesz się przy zakupie alkoholu: Czy kupiłbyś/kupiłabyś likier kakaowo-kawowy z nutą poma...W butelkach o jakiej pojemności najchętniej kupujesz sło...Jakim produktem jesteś zainteresowany?
Przejdź do wyników

Autyzm

Utworzył: Ewa

Data badania: od 2017-04-19 do 2017-05-19

Czym jest autyzm? Płeć Wiek Województwo Wielkość miejscowości Twoje wykształcenie
Przejdź do wyników

Muzyka...

Utworzył: Maria

Data badania: od 2017-04-06 do 2017-05-06

Czy lubisz słuchać muzyki? Jak często słuchasz muzyki? Jakiej muzyki słuchasz? Interesujesz się rynkiem muzycznym? (Co się dzieje, nowe...Masz idola ? (muzycznego) Wolisz muzykę polską czy zagraniczną ? Czy wiesz co to jest gama ? Czy Mozart żył w tej samej epoce co Bach? Płeć Wiek Województwo Wielkość miejscowości Sytuacja zawodowa Branża Jak często korzystasz z Internetu?
Przejdź do wyników

Czynniki wpływające na wybór formy opodatkowania przedsiębiorstwa

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-04-04 do 2017-05-04

1. Płeć: 2. Wiek: 3. Wykształcenie: 4. Jaki rodzaj działalności Pan/Pani prowadzi? 5. Ile lat prowadzi Pan/Pani swoją obecną działalność go...6. Jaki jest zasięg działania Pana/Pani firmy? Można udz...7. Ile osób Pan/Pani zatrudnia? Można udzielić jednej od...8. Jakie były osiągnęła Pana/Pani firma w ubiegłym roku?...9. Skąd czerpie Pana/Pani informacje na temat obowiązują...11. Jaką formę opodatkowania stosuje Pan/Pani w swojej firmie? 10. Jak jest Pan/Pani wiedza na temat form opodatkowania...12. Jakie czynniki były dla Pana/Pani były decydujące pr...13. Czy kiedykolwiek korzystał/a Pan/Pani z możliwości z...14. Z jakiej formy opodatkowania korzystała Pani/Pan prz...15. Czy Pana/Pani zdaniem, zmiana formy opodatkowania, m...16. Czy planuje Pan/Pani dokonać zmiany formy opodatkowa...17. Czy Pan/Pani zdaniem obecny system podatkowy w Polsc...18. Jakie zmiany wprowadziłaby Pani/Pan w systemie podat...
Przejdź do wyników

Wokalistki, zespoły, przeboje

Utworzył: Krzysztof

Data badania: od 2017-04-05 do 2017-05-04

Madonna czy Kylie Minogue ? Która jest prawdziwą królow...Beyonce czy Christina Aguilera? Która z pań jest lepszą ...ABBA - twoja ulubiona piosenka Ulubiony gatunek muzyczny Płeć Wiek Województwo Wielkość miejscowości Jak często korzystasz z Internetu?
Przejdź do wyników

LEKARZ PSYCHIATRA

Utworzył: Ewa

Data badania: od 2017-04-22 do 2017-05-01

Czy byłeś/byłaś kiedyś u lekarza psychiatry? Czy była to wizyta państwowa czy prywatna? Czy jesteś pod stałą opieką lekarza psychiatry? Czy przyjmowałeś/przyjmowałaś bądź przyjmujesz aktualnie...Czy w związku z opieką psychiatryczną przebywałeś/przeby...Płeć Wiek Sytuacja zawodowa Województwo
Przejdź do wyników

Ciekawostki przyrodnicze.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-04-10 do 2017-04-30

Siodło tureckie to nazwa fragmentu ludzkiego ciała. Gd... W GŁOWIE Jest to środkowy odcinek kości klinowej,któr... Jakie jest największe zwierzę żyjące na drzewach?  ORANGUTAN Orangutany osiągają 140 kg wagi i niemal ca... Jaką ludzką chorobę przenoszą pancerniki?  TRĄD Pancerniki w Luizianie i Teksasie są naturalnym ... W której części ludzkiego ciała znajdują się najmniejs... W UCHU Największa ludzką kością jest miednica, zaś na... Które zwierzęta domowe nie posiadają receptorów słodki... KOTY Obserwacje właścicieli kotów zostały potwierdzon... Który czynnik zakaźny jest najmniejszy? PRIONY Prion to jedynie pojedyncza cząsteczka niepraw... Który z najwyższych ośmiotysięczników jest uważany za ... MOUNT EVEREST Mimo,że mount everest ma najwyższą wyso... Czym głownie żywią się harpie wielkie, jedne z najwięk... LENIWCAMI Badanie przeprowadzone w jednym z punktów w... Jakiego typu pustynią jest w większości Sahara?  KAMIENISTĄ Sahara to w większości kamienista hamada p... Które duże zwierze zabija najszybciej ludzi w Afryce?  HIPOPOTAM Hipopotamy to zwierzęta terytorialne. Są ba... Ile nóg ma pająk? OSIEM Wszystkie pająki mają osiem nóg, podczas gdy ow... To jeden z największych latających ptaków. Jak się naz... DROP Samiec dropia osiąga 16 kg i należy do największ... Który z oceanów jest najpłytszy?  OCEAN ARKTYCZNY Ocean Arktyczny otoczony jest przez r... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Błędy językowe- sprawdź się.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-04-21 do 2017-04-30

Zaznacz prawidłową pisownie. PRAWIDŁOWA PISOWNIA: RZĄDZIĆ ŻĄDAĆ RZADKO ZAKAŻENIE ... Zaznacz prawidłową pisownie. PRAWIDŁOWA PISOWNIA: WĄCHAĆ  HORYZONT CHÓW OHYDA CH... Zaznacz prawidłową pisownie. PRAWIDŁOWA PISOWNIA: CÓRKA ODÓR SPUŚCIZNA RÓZGA PRÓ... Razem czy osobno? Zaznacz te wyrazy, które napisałbyś/...ŁĄCZNIE PISZEMY WYRAZY: MÓGŁBY ZROBIŁBYM POŚRODKU NA... Zaznacz te wyrazy po których skrótach postawisz kropkę.  WYRAZY PO KTÓRYCH SKRÓTACH STAWIAMY KROPKĘ: PROFESOR- P... Zaznacz zwroty, które zostały napisane POPRAWNIE. W CUDZYDŁOWIU - W CUDZYSŁOWIE POMARAŃCZ  - POMARAŃCZA ... Duża czy mała litera? Zaznacz prawidłową pisownie.  PRAWIDŁOWA PISOWNIA: •bożonarodzeniowy-przymiotniki pis... Czy uważasz,że ortografia języka polskiego jest trudna?  Jak często sprawdzasz pisownie jakiegoś wyrazu gdy nie... Czy pisząc tekst na komputerze, korzystasz z interneto... Przeszkadza Ci jak ludzie robią błędy ortograficzne?  Co robisz gdy zobaczysz u kogoś, że popełnił błąd orto... Uważasz,że Polacy popełniają dużo błędów ortograficzny... Jak oceniasz swoją wiedzę na temat ortografii języka p... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Upały oraz sposoby radzenia sobie z nimi.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-04-06 do 2017-04-30

Jaka temperatura w letnie dni odpowiada Ci najbardziej?  Jakimi napojami chłodzisz się najczęściej w letnie dni? Jak się czujesz w czasie upałów?  Jak Twój organizm reaguje na wysoką temperaturę?  Jak często podczas upałów masz problem z zaśnięciem?  Jaki jest Twój sposób aby się wyspać podczas upałów?  W jaki sposób radzisz sobie w upalne dni?  Czy podczas lata bardziej dbasz o swoją higienę osobis... Jak dbasz o swoją higiene osobistą podczas lata?  Czy w czasie lata częściej spotykasz się z sytuacjami ... Gdzie takie sytuacje najczęściej mają miejsce?  Czy obecnie pracujesz zawodowo?  Mój pracodawca w czasie upałów zapewnia mi:  Oceń w skali od 1 do 5 w jakim stopniu jesteś zadowolo... O przekroczeniu normy temperaturowej możemy mówić, kie... W gorące dni lepiej pić ciepłe napoje niż zimne... FAKT Gdy jest gorąco, warto pić gorące napoje z dwóch... Zimny prysznic dla ochłody... MIT Zimna woda powoduje skórcz naczyń krwionośnych w ... W czasie upałów oraz w gorących krajach trzeba jeść só... FAKT Najlepszą obroną przed gorącem jest pocenie si... Im większy upał, tym więcej ciała trzeba odsłonić... FAKT, ALE... Tylko pod warunkiem, że pozostaniemy w c... W upalne dni powinniśmy pić jak najwięcej wody... MIT Powinniśmy pić dużo wody, ale bez przesady. Pocąc... Które z wymienionych niżej skutków upałów są Ci znane?... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

gry

Utworzył: mariusz

Data badania: od 2017-03-31 do 2017-04-30

czy grasz w gry komputerowe? napisz swoją ulubioną grę komputerową: Jak często korzystasz z Internetu? Wiek Płeć
Przejdź do wyników