Ruszył sondaż na temat jakości kształcenia

2012-09-25 11:01:01  

Już po raz drugi StudentsWatch i SW Research jest partnerem największego w Europie badania dotyczącego jakości kształcenia na uczelniach wyższych realizowanego za pomocą metodologii Sondażu Deliberatywnego przez Instytut Socjologii UW. 

Jeśli jesteś studentem studiującym w Warszawie - dołącz do badania i otrzymaj cenne nagrody.

Nie narzekaj, porozmawiaj!

 
Nierzadko studenci narzekają na jakość studiowania na uczelniach wyższych. Zwykle nie mają jednak możliwości bezpośredniego, publicznego przedstawienia opinii na ten temat i odpowiedzenia na argumenty innych osób. „Sondaż deliberatywny® na uniwersytecie" - projekt studencki wspierany przez Centrum Deliberacji w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz StudentsWatch – stwarza taką okazję. Otrzymał on patronat Parlamentu Studentów RP.

 

Debata dotyczy każdego, kto studiuje na uczelni w Warszawie przynajmniej od roku. Odbywa się ona w internecie, a więc żeby w niej uczestniczyć nie trzeba nawet wychodzić z domu.
 
Jak wziąć w niej udział?
 
To proste. Wystarczy mieć komputer podłączony do sieci WWW oraz dużo dobrych chęci do podzielenia się swoim doświadczeniem i opiniami z innymi studentami. Słuchawki z mikrofonem każdy uczestnik może otrzymać od organizatorów w kilku miejscach studenckich w Warszawie.
 
Uczestnicy debaty otrzymają cenne nagrody.
 
Szczegóły projektu:  http://cd.uw.edu.pl/sd/
 
Serdecznie zapraszamy!Podziel się


Pozostałe aktualności

Najnowsze projekty*

Zakończone badania - Wyniki*

Filatelistyka

Polo Market

Jarmark świąteczny

MAJONEZ

*Lista prezentuje tylko projekty dopuszczone do publikacji przez Użytkowników SW lub Zleceniodawców.