Newsroom

Pomagamy potrzebującym na święta
22/12/2011

Podobno łatwiej pomaga się sercem niż pieniędzmi. Nie każdy może też sobie pozwolić na regularne darowizny, zwłaszcza przed świętami, kiedy wydatków jest wyjątkowo dużo.

Uczestnicząc w naszym „Świątecznym Projekcie”, możesz pomóc Potrzebującym, wypełnij ankietę i podziel się punktami z tymi którzy tego naprawdę potrzebują.

Od dzisiaj, każdy z was, kto weźmie udział w badaniu będzie mógł przeznaczyć otrzymane punkty na pomoc charytatywną. Przekazane przez Was punkty będą zapełniać wspólną e-puszkę, a w momencie, gdy uda się ją zapełnić po brzegi, wspólnie z SiePomaga wybierzemy na jaki cel przekazać zebrane środki.

Jeśli nie należysz jeszcze do społeczności StudentsWatch to Wypełnij ankietę

Polacy wobec pomagania


Jeśli jesteś już zarejestrowany(a) powinieneś otrzymać ankietę na swoją skrzynkę pocztową lub znajdziesz zaproszenie w swoim profilu.

 

Nie pozostwaj obojętny – Twoja opinia może pomóc Innym.

Wstecz

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką cookies . Korzystanie z tych plików jest niezbędne w celu poprawnego działania naszej strony, dlatego aby móc korzystać z naszego serwisu prosimy Cię o ich akceptacje. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności

Akceptuję