Baza wyników ankiet (beta)

Sposoby radzenia sobie z alergią na pyłki roślin.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-03-09 do 2017-03-31

Czy jesteś uczulony na pyłki roślin? W jakim wieku zaobserwowałeś/aś u siebie objawy alergi...  Czy ktoś w Twojej rodzinie jest uczulony na pył... W którym miesiącu objawy Twojej alergii są najsilniejsze? Jak u Ciebie objawia się alergia na pyłki? Czy alergia objawia się u Ciebie co rok? Czy robiłeś/aś sobie kiedykolwiek testy alergiczne? Na który rodzaj pyłków jesteś uczulony? Na jakie pyłki roślin jesteś uczulony/a? Czy śledzisz kalendarz pylenia roślin? W jaki sposób leczysz alergie? Jakie leki bez recepty na alergie zdarzyło Ci się stos... Alergia utrudnia mi: Określ jak często gdy Twoja alergia się uaktywnia towa... Jakie znasz sposoby na zmiejszenie objawów alergii? Do objawów alergii na pyłki drzew często dołącza alerg... Oceń w skali od 1 do 5 w jakim stopniu alergia na pyłk...Nieleczony katar sienny może prowadzić do groźniejszych ... FAKT Z wielu badań wynika, że u osób cierpiących na k... Alergikiem może zostać każdy z dnia na dzień... FAKT W przypadku predyspozycji, czyli pozytywnego wyw...Rodzice są uczuleni na pyłki roślin. ich dziecko także b...  MIT To tylko oznacza, że ma zwiększone ryzyko zachor...U alergika uczulonego na pyłki brzozy może wystąpić reak... FAKT U alergika uczulonego na pyłki brzozy może wystą... Aby pozbyć się alergii, alergik powinien przebywać wśró... MIT Przebywanie wśród alergenów nasila objawy alergii... Jak często korzystasz  z internetu? Jakie masz wykształcenie? Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Religia jako przedmiot

Utworzył: Michał

Data badania: od 2017-03-02 do 2017-03-31

Czy uważasz, że RELIGIA powinna byc przedmiotem obowiązk...
Przejdź do wyników

Rodzicielstwo

Utworzył: Agnieszka

Data badania: od 2017-03-17 do 2017-03-31

W jakim wieku zostaliście pierwszy raz rodzicami? Płeć
Przejdź do wyników

Święta Wielkanocne oraz ciekawostki z nimi związane.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-03-04 do 2017-03-31

Czy lubisz święta wielkanocne? Czym są dla Ciebie święta wielkanocne?  Z czym najbardziej kojarzą Ci się święta wielkanocne?  Która tradycja wielkanocna jest u Ciebie praktykowana ... Co znajdzie się w Twoim koszyczku wielkanocnym?  Jak spędzisz tegoroczne święta wielkanocne?  W jakie dni podczas świąt wielkanocnych chodzisz do ko... Jakie potrawy królują u Ciebie w domu podczas świąt wi... Jakie wielkanocne słodkości sa Twoimi ulubionymi?  Ile mniej więcej wydasz na organizację świąt wielkanoc... Czego będą dotyczyły Twoje świąteczne wydatki w tym ro... Czy obchodzi się u Ciebie w domu dawanie prezentów wie... Ile mniej więcej masz zamiar wydać na wielkanocne prezenty? Co najczęściej kupujesz na prezenty wielkanocne?  Czy planujesz zrobić w tym roku wiosenno- wielkanocne ... Co znajduje się na Twojej liście wielkanocnych porządk... Kolorowe jaja Najbardziej popularnym symbolem Wielkie... Dlaczego na Wielkanoc jemy mazurki? Jego symbolika je... Śmigus – Dyngus Początkowo, wodą oblewano osoby, któr... Palemki na szczęście Wielki Tydzień zaczyna się Niedz...                                   Święconka Korzenie ... Zając wielkanocny Zając, ma symbolizować koniec zimy ... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Muzyka w naszym życiu oraz ciekawostki z nią związane.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-03-19 do 2017-03-31

Czy lubisz słuchać muzyki? Z jakiego powodu głównie słuchasz muzyki?  Jakiej muzyki słuchasz najczęściej?  Ile czasu dziennie poświęcasz na słuchanie muzyki?  Na jakim urządzeniu najczęściej słuchasz muzyki?  Gdzie najczęściej słuchasz muzyki? Podczas jakich czynności  słuchasz najczęściej muzyki?  W jaki sposób pozyskujesz muzykę którą słuchasz? Słuchając muzyki online w internecie z jakich serwisów... Słuchając muzyki w radiu, jaką stację radiową słuchasz... Co najbardziej Cię denerwuje podczas słuchania muzyki ... Słuchając muzyki za pośrednictwem tv, jakie kanały muz... Czy Twoje życie jest w jakiś sposób związane z muzyką?  Na jakim instrumencie grasz?  Słuchając piosenki na co najczęściej zwracasz uwagę?  Jak często w czasie słuchania muzyki towarzyszą Ci wym... Czy uważasz,że muzyka wpływa na Twój nastrój?  Wolisz słuchać muzyki głośno czy cicho?  Częściej słucham muzyki:  Jak często słuchasz muzyki w wymienionych niżej języka... Czy byłeś/aś kiedykolwiek na jakimś koncercie?  Jak często chodzisz na koncerty?  Jaki rodzaj koncertu preferujesz?  Muzyka wyzwala aktywność w tej samej strukturze mózgu,... Nauka gry na instrumencie może znacząca poprawić naszą... Najdroższy instrument muzyczny świata, czyli skrzypce ... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Program kulinarny

Utworzył: Michał

Data badania: od 2017-03-02 do 2017-03-31

Który program kulinarny jest według Ciebie lepszy ?
Przejdź do wyników

Kwiaty na taras

Utworzył: Agnieszka

Data badania: od 2017-03-13 do 2017-03-31

Płeć Wiek Najbardziej "trwałe" kwiaty doniczkowe na taras. Co polecacie?
Przejdź do wyników

Autorytet Kulinarny

amaro,autorytet kulinarny,gessler,kulinaria

Utworzył: Michał

Data badania: od 2017-03-04 do 2017-03-31

Kto jest dla Ciebie większym autorytetem kulinarnym w Po...
Przejdź do wyników

Ogrodnictwo

Utworzył: Kamil

Data badania: od 2017-03-06 do 2017-03-31

Czy jesteś ogrodnikiem?
Przejdź do wyników

Uzależnienie

uzależnienie

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-02-27 do 2017-03-31

  Co (lub kto) jest Twoim największym uzależnieniem?
Przejdź do wyników