Baza wyników ankiet (beta)

Gotowanie oraz fakty i mity kuchenne.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2019-08-08 do 2019-08-31

Czy lubisz gotować? Kto nauczył Cię gotować? Jak często gotujesz? Zazwyczaj gotuję: Z kim zdarza Ci się wspólnie gotować? Jaką obróbkę termiczną najczęściej stosujesz w swojej k... Jak lubisz przyprawiać dania?  Skąd najczęściej czerpiesz przepisy na dania?  Ile zajmuje Ci zazwyczaj jednorazowe gotowanie? Czy gotując zwracasz uwagę na zasady zdrowego odżywania? Najbardziej lubię przyrządzać? Jaką kuchnie zazwyczaj przyrządzasz? A która kuchnia według Ciebie jest najsmaczniejsza... Czy gotowanie bywa dla Ciebie stresujące?  Z czego wynika najczęściej stres związany z gotowaniem?... Jak często jadasz na mieście? Jadam na mieście kiedy: Lepiej gotują według Ciebie: Jak oceniasz swoje zdolności kulinarne w skali od 1 do 5. Jaka jest Twoim zdaniem największa zaleta gotowania w d... Ziemniak może uratować przesoloną zupę lub gulasz... MIT Zbyt proste, aby było prawdziwe. Ziemniaki nie są n... Gotowanie w mikrofalówce może być niebezpieczne dla zdr...  FAKT Mikrofale nie podgrzewają wystarczająco równ... Gotowane warzywa tracą wszystkie składniki odżywcze... MIT Istotne dla zdrowia związki mineralne pozostają alb... Chleb robi się czerstwy bo schnie... MIT Nawet w potocznym określeniu czerstwego chleba mówi... Gotowanie w garnku bez pokrywki wydłuża czas gotowania... FAKT Gotowanie w zwykłym garnku bez pokrywki powoduje w... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Ankieta rowerowa.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2019-08-04 do 2019-08-31

Czy lubisz jeździć na rowerze? Jak często jeździsz na rowerze? Zaznacz w jakich porach roku zdarza Ci się jeździć rowe... Jaką odległość pokonujesz na rowerze zazwyczaj? Do jakich celów używasz roweru najczęściej? Z jakich powodów głównie korzystasz z roweru?  Gdzie jeździsz najczęściej rowerem? Z kim najczęściej wybierasz się na przejażdżkę rowerową? W jakim ubraniu zazwyczaj jeździsz na rowerze? Czy jeżdżąc rowerem słuchasz muzyki? Wolę jeździć rowerem: Jaki rower posiadasz? W co jest wyposażony Twój rower? Czy podczas jazdy rowerem nosisz elementy odblaskowe?  Wolisz jeździć na rowerze zwykłym czy stacjonarnym? Czy korzystałeś/aś z Veturilo-wypożyczalni rowerów? Które z wymienionych niżej marek rowerów są Ci znane? Czy uważasz,że Twoje miasto jest bezpieczne dla rowerzystów? Oceń Twój poziom zadowolenia z warunków jazdy rowerem w... Noszenie kasku rowerowego powoduje przegrzanie głowy... MIT W nowoczesnych kaskach stosuje się gąbkę polistyren... Kobieta w ciąży może jeździć rowerem... FAKT Oczywiście każda ciąża jest inna i tej prawdy nie ... Od jazdy na rowerze powiększają się łydki... MIT Jeżdżenie na rowerze spowoduje, że twoje mięśnie st... Rowerzysta w wieku do 10 lat to pieszy... FAKT Tak przynajmniej wynika z przepisów Prawa o Ruchu ... Roweru nie można ubezpieczyć... MIT Zakłady ubezpieczeń wprowadzają ubezpieczenia zarów... Efekty zdrowotne daje nawet niezbyt forsowna, krótka wy... Rower zalecają również kardiolodzy jako doskonały "lek"... Dzięki przejażdżce rowerowej zwiększa się pojemność płu... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Placki

Utworzył: mariusz

Data badania: od 2019-08-08 do 2019-08-31

Czy lubisz placki? Czy wiesz jak sie robi placki? Jak rzadko jesz placki? Czy naprawde lubisz placki? Czy lubisz tą ankiete? placki Płeć Wiek Województwo Wielkość miejscowości Liczba osób w gospodarstwie domowym Sytuacja zawodowa Branża Jak często korzystasz z Internetu? Dziękuje że wziąłeś udział w tej ankiecie
Przejdź do wyników

Ankieta na temat depresji.

Utworzył: Jagoda

Data badania: od 2019-08-05 do 2019-08-31

Ankieta na temat depresji.   Czym według Ciebie jest depresja?   Według Pana/Pani jakie cechy posiada osoba z depresją...Czy cierpisz lub cierpiałeś/aś na depresję?   Czy byłeś/aś kiedykolwiek u psychologa/psychiatry? &nbs...Czy znasz osobę cierpiącą na depresję?   Jeśli znasz lub przypuszczasz, że znasz osobę, która cie... Czy zna Pan/Pani formy leczenia depresji?   Według Pana/Pani jakie czynniki najczęściej mogą powo... Według Pana/Pani jakie są najskuteczniejsze formy lec... Gdzie Pan/Pani skierowałby/ałaby osobę cierpiącą na d... Czy według Pana/Pani osoba chorująca na depresję może... Według Pana/Pani jakie objawy towarzyszą depresji? &... Kto według Pana/Pani choruje częściej na depresję? &... Czy uważa Pan/Pani, że ma wystarczającą wiedzę na tem... Z jakich źródeł Pan/ Pani czerpie wiedzę na temat dep...Czy miałeś/aś związek z samookaleczaniem?   Czy miałeś/aś kiedykolwiek myśli samobójcze?   Osoba z depresją jest...... Proszę wybrać jedną opcję. ...Czy chciałbyś/chciałabyś pracować z osobą chorą na depre...Płeć:   Wiek:   Depresja to po prostu smutne myśli.   Mit.       Depresja to nie jest po ...Z depresji można się wyleczyć dzięki pozytywnemu myśleni...Mit.       Depresja to bardzo poważ...Każdy może mieć depresję.   Fakt.       Ryzyko zachorowania na ...Zamiast chodzić na terapię lepiej pogadać z kolegą o swo...Mit.       Psychoterapia polega na ...Antydepresanty zmieniają chemię mózgu.   Fakt.       Leki na depresję, antyd...Osobę cierpiącą na depresję najlepiej jest rozweselić. ...Mit.       Najlepszym sposobem w ja...Mężczyźni mają inne symptomy, niż kobiety.   Fakt.       Kobiety częściej doświa...
Przejdź do wyników

pająki

Utworzył: Kamila

Data badania: od 2019-08-17 do 2019-08-30

boisz sie pająków? chodził kiedyś po tobie pająk? uwazasz ze to prawda ze człowiek śpiąc zjada pająki?
Przejdź do wyników

Zakupy

Utworzył: Przemysław

Data badania: od 2019-08-19 do 2019-08-29

Ile wydajesz na artykuły spożywcze w ciągu 1 miesiąca na...
Przejdź do wyników

Walizka

Utworzył: eugeniusz

Data badania: od 2019-08-10 do 2019-08-29

Masz w domu walizki Wyjazd na urlop Płeć Wiek Województwo
Przejdź do wyników

Telefon

Utworzył: Kamila

Data badania: od 2019-08-22 do 2019-08-29

Czy wedlug ciebie telefon jest potrzebny w życiu? W jakim wieku dziecko powinno zacząć używać Telefon? Jak często używasz telefonu?
Przejdź do wyników

Zespół IRA

Utworzył: Dorota

Data badania: od 2019-08-24 do 2019-08-27

Lubisz zespół IRA? Kto jest Twoim ulubionym członkiem zespołu? Piosenka,której mogę słuchać non stop ... Byłeś/aś na koncercie IRA? Ile masz lat? Skąd pochodzisz?
Przejdź do wyników

Książki

Utworzył: Alicja

Data badania: od 2019-08-24 do 2019-08-27

Lubisz czytać książki? Płeć Jaki gatunek/gatunki literackie? Płeć
Przejdź do wyników