Baza wyników ankiet (beta)

Twitter

Utworzył: Joanna

Data badania: od 2019-03-21 do 2020-04-01

Czy używają Państwo Twittera? W jakich celach używają Państwo Twittera? Czy wiedzą Państwo co oznaczają słowa Tweet, Bio, Header? Czy dla Państwa Twitter jest tylko dla Polityków i tylko...
Przejdź do wyników

zakupy

Utworzył: Gabrysia

Data badania: od 2019-06-08 do 2019-07-08

Czy zajmuje się Pan/Pani domem? Czy używa Pan/Pani aplikacji na telefon? Jak często robi Pan/Pani zakupy w sklepach markowych? Płeć Wiek
Przejdź do wyników

Pływanie oraz fakty i mity z nim związane.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2019-06-07 do 2019-06-30

Czy umiesz pływać? Kto nauczył Cię pływać? Co sprawia Ci największe problemy w nauce pływania?  Jak długo pływasz? Jakim stylem umiesz pływać? Gdzie lubisz najbardziej pływać? Czy w Twoim miejscu zamieszkania znajduje się basen?  Jak często chodzisz na basen? Oceń w skali od 1 do 5 w jakim stopniu umiesz pływać. Jaki pozytywny wpływ na Twój organizm ma pływanie? Żabka jest najlepszym stylem pływackim przy skrzywienia... MIT Przy pływaniu żabką konieczne jest bardzo wysokie p... Pływając nie pocimy się... MIT Pocimy się (czasem nawet mocniej niż przy innym wys... Nie należy jeść przed pływaniem... FAKT Gdyż jesteśmy narażenie na wystąpienie kolki. ... Szybkość pływania zależy od częstotliwości ruchów w wod... MIT W pływaniu przede wszystkim liczy się technika. Waż... Pływanie rekreacyjne nie może szkodzić... FAKT Jeśli pływasz rzadko, nie przemęczasz się, robisz ... Nawet niezbyt umiejętne pływanie jest zdrowsze od upraw... MIT Błędna postawa i niesymetryczne ruchy mogą przy dłu... Pływanie dobre na kręgosłup Kluczową zaletą pływania je... Pływanie dobre na serce Pływanie również zbawiennie wpł... Pływanie relaksuje Pływanie naprawdę odpręża i relaksuj... Pływanie kształtuje całe ciało Podczas pływania pracuje... Pływanie wpływa dobrze na skórę Podniesione tętno i szy... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Upały oraz sposoby radzenia sobie z nimi.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2019-06-04 do 2019-06-30

Jaka temperatura w letnie dni odpowiada Ci najbardziej?  Jakimi napojami chłodzisz się najczęściej w letnie dni? Jak się czujesz w czasie upałów?  Jak Twój organizm reaguje na wysoką temperaturę?  Jak często podczas upałów masz problem z zaśnięcie... Jaki jest Twój sposób aby się wyspać podczas upałów?&nb... W jaki sposób radzisz sobie w upalne dni?  Czy podczas lata bardziej dbasz o swoją higienę osobist... Jak dbasz o swoją higienę osobistą podczas lata?  Czy w czasie lata częściej spotykasz się z sytuacjami g... Gdzie takie sytuacje najczęściej mają miejsce? Czy obecnie pracujesz zawodowo?  Mój pracodawca w czasie upałów zapewnia mi:  Oceń w skali od 1 do 5 w jakim stopniu jesteś zadowolon... O przekroczeniu normy temperaturowej możemy mówić, kie... W gorące dni lepiej pić ciepłe napoje niż zimne... FAKT Gdy jest gorąco, warto pić gorące napoje z dwóch p... Zimny prysznic dla ochłody... MIT Zimna woda powoduje skórcz naczyń krwionośnych w sk... W czasie upałów oraz w gorących krajach trzeba jeś... FAKT Najlepszą obroną przed gorącem jest pocenie się, a... Im większy upał, tym więcej ciała trzeba odsłonić... FAKT, ALE... Tylko pod warunkiem, że pozostaniemy w cie... W upalne dni powinniśmy pić jak najwięcej wody... MIT Powinniśmy pić dużo wody, ale bez przesady. Pocąc s... Które z wymienionych niżej skutków upałów są Ci znane? Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Spożywanie truskawek.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2019-06-10 do 2019-06-30

Czy lubisz truskawki? Jak często jesz truskawki?   W jakiej postaci najczęściej jesz truskawki? Jakie potrawy/desery z truskawek lubisz najbardziej?  Jakie przetwory przyrządzasz w swoim domu z truskawek? Czy hodujesz w swoim ogródku truskawki? Gdzie najczęściej kupujesz truskawki?   Czy ważna jest dla Ciebie jakość kupowanych tru... W jakim stopniu poszczególne elementy wpływają na wybór...  Ile płacisz za kg truskawek w sezonie?     Uważam, że ceny truskawek są:   Czy wiesz,że truskawki mogą uczulać? Czy masz uczulenie na truskawki? Białe truskawki nazywane są pineberry od ang. "pin... Czy jadłaś/eś kiedykolwiek białe truskawki? Jedzenie truskawek ma korzystny wpływ na nasze serce, ... Truskawki-bomba witaminowa dla organizmu Zawierają wit... Truskawki dobre na odchudzanie Zawierają w swoim skład... Truskawki korzystnie wpływają na nasz wygląd Zawarty w ... Truskawki zaleca się jeść przed śniadaniem... FAKT Zawarte w nich witaminy są najlepiej przyswajalne ... Truskawki rozjaśniają zęby... MIT Wszystkie owoce zawierają kwasy owocowe, które nisz... Truskawki są zakazane w diecie kobiet w ciąży...   MIT Panuje przekonanie, że kobieta w ciąży powi... Truskawki to doskonały afrodyzjak... FAKT Ten afrodyzjak działa szczególnie na kob... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Kara śmierci

Utworzył: Przemysław

Data badania: od 2019-06-17 do 2019-06-25

Czy w Polsce kiedykolwiek była kara śmierci? Czy jesteś za karą śmierci?
Przejdź do wyników

Poranna kawa

Utworzył: Alicja

Data badania: od 2019-06-18 do 2019-06-21

Pijesz rano kawę? Jaka to kawa? Jakie dodatki? Wiek
Przejdź do wyników

Kara śmierci

Utworzył: Alicja

Data badania: od 2019-06-18 do 2019-06-21

Jesteś za karą śmierci? Płeć? Wiek
Przejdź do wyników

Nietoperze

Utworzył: Maciej

Data badania: od 2019-06-16 do 2019-06-21

Nietoperze to: Czy nietoperze wplątują się we włosy? Ile gatunków nietoperzy występuje w Polsce? Ile opisanych gatunków nietoperzy występuje na świecie? Jaką masę ciała osiąga najmniejszy krajowy nietoperz?
Przejdź do wyników

Dzień Ojca

Utworzył: Alicja

Data badania: od 2019-06-18 do 2019-06-21

Obchodzisz Dzień Ojca? Masz już prezent? Wiek
Przejdź do wyników