Analiza wyników ankiety "Sok z gumijagód"

Czy oglądałeś/aś "Gumisie"?  
"Gumisie" wytwórni Disney były po raz pierwszy emitowane w naszym kraju w latach '90, które można nazwać złotym okresem kreskówek Siedmioro niewielkich bohaterów zamieszkiwało Gumisiową Dolinę, kto był Twoim ulubionym Gumisiem?  
Oprócz bohaterskich Gumisiów w bajce występowały również inne postaci Jak nazywał się czarny bohater bajki, który przewodził armii trolli?  
Prawidłowa odpowiedź to książę Ightorn Knuł przeciwko królowi, a służące mu trolle walczyły z Gumusiami A czy pamiętasz, jak nazywał się niewielkich rozmiarów przebiegły zielony troll osobiście usługujący Ightornowi?
Prawidłowa odpowiedź to Toadie A kto był władcą królestwa Dunwyn, w którym rozgrywała się akcja bajki?
Prawidłowa odpowiedź to Gregor Siwobrody sprawiedliwy król skutecznie odpierał ataki Ightorna broniąc zamku i swojej córki - księżniczki Kali Jak nazywał się służący na zamku króla Gregora chłopiec przyjaźniący się z Gumisiami i księżniczką?
Prawidłowa odpowiedź to Kevin Giermek ochoczo pomagał Gumisiom, chciałby kiedyś zostać poteżnym rycerzem Tajemnicą specalnych zdolności Gumisiów byl sok gotowany przez Bunię. Z czego Bunia robiła gumisiowy sok?
Chodziło oczywiście o gumijagody Nie wiem czemu, ale zawsze wyobrażałem je sobie jako borówki Zanućmy sobie wspólnie na zakończenie Gumisiowy Hymn:

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką cookies . Korzystanie z tych plików jest niezbędne w celu poprawnego działania naszej strony, dlatego aby móc korzystać z naszego serwisu prosimy Cię o ich akceptacje. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności

Akceptuję