Baza wyników ankiet (beta)

Prawo jazdy

b,prawo jazdy

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-02-03 do 2017-02-28

Czy masz prawo jazdy kat. B? Jeśli masz prawo jazdy, czy lubisz prowadzić samochód? Twoja płeć? Twój wiek?
Przejdź do wyników

W nieznanym towarzystwie...

Utworzył: Edyta

Data badania: od 2017-02-22 do 2017-02-28

W nieznanym mi towarzystwie czuję się: Kiedy przychodzisz sama/sam na imprezę do nowego miejsca...Kiedy przychodzisz na imprezę sama/m to tak naprawdę: Za...Warto wychodzić do ludzi, zaczynać z nimi rozmowę? Zazna...Płeć Wiek
Przejdź do wyników

Zorza

Utworzył: mariusz

Data badania: od 2017-02-25 do 2017-02-28

Wiek Płeć czy widziałeś Zorze poranną ?
Przejdź do wyników

Spożywanie gorzkiej czekolady oraz jej zalety.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-02-04 do 2017-02-28

Czy lubisz gorzką czekoladę?  Jak często spożywasz gorzką czekoladę? Jakiej firmy najczęściej kupujesz gorzką czekolade? Gdzie najczęściej kupujesz gorzką czekolade? Oceń w jakim stopniu poszczególne elementy wpływaj... Jaką zawartość miazgi kakaowej preferujesz w czekola... Bardziej smakuje mi: Częściej wybieram : Czy pijesz gorzką czekolade? Czy robiłeś/aś sobie kiedykolwiek maseczkę z gorzkie...   Czy wiesz jakie są zalety spożywania gorzkiej cze... Obniża ryzyko zawałów serca i udarów mózgu nawet o 4... Ciemna czekolada ma w sobie antyoksydanty, które chron... Ciemna czekolada ma jeszcze jedno korzystne działa... Pomaga w myśleniu. Zawiera wiele związków pobudzając... Filtruje nerki. Dzięki dużej zawartości alkaloidu teob...Kawałek gorzkiej czekolady to lekarstwo na biegunkę... FAKT ale sięgaj po nią tylko w ostateczności: na waka...czekolada gorzka może być jedzona bez ograniczeń, jest m... MIT Czekolada gorzka zawiera więcej ziaren kakaowca, ...Gorzka czekolada jest najzdrowsza ze wszystkich czekolad... FAKT Antyoksydanty, w które obfituje ziarno kakaowe, ... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Wybierz płeć: Ile masz lat?  W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Jazda na rowerze oraz fakty i mity z nią związane.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-02-26 do 2017-02-28

Czy lubisz jeździć na rowerze? Jak często jeździsz na rowerze? Zaznacz w jakich porach roku zdarza Ci się jeździć row... Jaką odległość pokonujesz na rowerze zazwyczaj? Do jakich celów używasz roweru najczęściej? Z jakich powodów głównie korzystasz z roweru?  Gdzie jeździsz najczęściej rowerem?  Z kim najczęściej wybierasz się na przejażdżkę rowerow... W jakim ubraniu zazwyczaj jeździsz na rowerze?  Czy jeżdżąc rowerem słuchasz muzyki? Wolę jeździć rowerem:  Jaki rower posiadasz? W co jest wyposażony Twój rower? Czy podczas jazdy rowerem nosisz elementy odblaskowe?  Czy korzystasz z roweru stacjonarnego? Wolisz jeździć na rowerze zwykłym czy stacjonarnym? Czy korzystałeś/aś z Veturilo-wypożyczalni rowerów? Noszenie kasku rowerowego powoduje przegrzanie głowy... MIT W nowoczesnych kaskach stosuje się gąbkę polistyr...Kobieta w ciąży może jeździć rowerem... FAKT Oczywiście każda ciąża jest inna i tej prawdy ni...Od jazdy na rowerze powiększają się łydki... MIT Jeżdżenie na rowerze spowoduje, że twoje mięśnie ...Rowerzysta w wieku do 10 lat to pieszy... FAKT Tak przynajmniej wynika z przepisów Prawa o Ruch...Roweru nie można ubezpieczyć... MIT Zakłady ubezpieczeń wprowadzają ubezpieczenia zar...  Efekty zdrowotne daje nawet niezbyt forsowna, kró... Rower zalecają również kardiolodzy jako doskonały "lek... Dzięki przejażdżce rowerowej zwiększa się pojemność pł... Jak często korzystasz z internetu? Jakie posiadasz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Tłusty czwartek oraz ciekawostki z nim związane.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-02-14 do 2017-02-28

Czy lubisz święto tłusty czwartek?  Co zamierzasz zjeść w tłusty czwartek?  W tłusty czwartek będę jadł/a wypieki:  Ile zamierzasz zjeść pączków w tym roku w tłusty czwar... Z jakim nadzieniem lubisz jeść pączki najbardziej? Z jakimi dodatkami pączki smakują Ci najbardziej?  W jakiej cenie kupujesz pączki? (cena za sztukę) Gdzie zazwyczaj kupujesz pączki?  Czy w tym roku na tłusty czwartek zamierzasz przyrządz... Ile najwięcej udało Ci się zjeść pączków?  Jakie są najlepsze sposoby na przejedzenie się pączkami? STATYSTYCZNY POLAK W TŁUSTY CZWARTEK ZJADA 2,5 PĄCZKA ... SŁONE PĄCZKI?  Zwyczaj jedzenia pączków  w tłusty czw... PĄCZKI NA SMALCU Tradycyjnie w Polsce pączki smaży si... Doughnuts- pączki amerykańskie o prawdopodobnie holen... Pączki wiedeńskie (hiszpańskie) Są dostępne w wielu c... Oliebollen- pączki holenderskie Spożywany w sylwestro... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Soczewki

soczewki

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-02-11 do 2017-02-28

Czy nosisz szkła kontaktowe? Płeć Wiek
Przejdź do wyników

Sporty ekstremalne

sport

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-02-15 do 2017-02-28

  Czy interesują Cię sporty ekstremalne?
Przejdź do wyników

Tatuaż

tatuaż

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-02-07 do 2017-02-28

  Czy masz tatuaż? Czy planujesz zrobienie sobie tatuażu (kolejnego, pierws...Płeć Wiek
Przejdź do wyników

Ksiązki dla dzieci

Utworzył: Bogumiła

Data badania: od 2017-02-06 do 2017-02-28

Czy czytacie dzieciom książki? Ulubiona książka waszych dzieci?
Przejdź do wyników