Baza wyników ankiet (beta)

kultura

kultura

Utworzył: eugeniusz

Data badania: od 2017-01-11 do 2017-01-23

Płeć Wiek Województwo Wielkość miejscowości gdzie isc?
Przejdź do wyników

Spożywanie serów żółtych oraz fakty i mity z nimi związane.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-01-16 do 2017-01-21

Czy lubisz jeść ser żółty?  Jak często spożywasz ser żółty?  Który rodzaj serów spożywasz najczęściej? Jaki rodzaj sera ze względu na tłustość wybierasz najc... Jaki rodzaj sera ze względu na pochodzenie wybierasz n... Z jakimi dodatkami najczęściej jesz ser żółty?  Do jakich dań zdarza Ci się dodawać ser żółty?  Gdzie najczęściej kupujesz ser żółty?  Jakiej marki najczęściej kupujesz ser żółty?  W jakiej postaci kupujesz najczęściej ser żółty? W jakim stopniu poszczególne elementy wpływają na wybó... Jak często czytasz etykiety serów żółtych?  Na jaką wartość odżywczą na etykiecie serów żółtych zw... Ceny serów żółtych moim zdaniem są:  Sery żółte są pyszne, ale niezdrowe... MIT Prawda jest taka, że sery są pyszne… i bardzo z...Liczba dziur w serze oznacza jego jakość... MIT Liczba dziur nie wpływa na jakość sera. Pierwszy ...Ser żółty zawiera więcej wapnia niż ser twarogowy... FAKT W 100 gramach chudego twarogu znajduje się średn...Najbardziej kaloryczne są sery tłuste... MIT Sery tłuste zawierają 40%. tłuszczu, podczas gdy ...Polskie sery żółte zawierają mnie soli niż w innych pańs... FAKT W przeciwieństwie do innych państw Unii Europejs... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Grzyby oraz fakty i mity z nimi związane.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-01-16 do 2017-01-21

Czy lubisz jeść grzyby?  Jak często spożywasz grzyby?  Dlaczego nie jesz grzybów? Które grzyby smakują Ci najbardziej? W jakiej postaci jesz najczęściej grzyby?  Jakie potrawy z grzybami lubisz najbardziej?  Czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny zatruł się kiedyś grz... Czy chodzisz na grzybobrania?  Jak często chodzisz na grzybobrania?  W jakim celu zbierasz grzyby?  Co zazwyczaj zabierasz ze sobą na grzybobranie?  Z kim najczęściej chodzisz na grzyby?  W jaki sposób zbierasz grzyby? W co zazwyczaj zbierasz grzyby? Czy masz stałe miejsce/a gdzie zbierasz grzyby?  Co robisz gdy znajdujesz grzyb i nie jesteś przekonany... Ile posiadasz atlasów grzybów?  Gdzie zazwyczaj szukasz informacji na temat grzybów?  Ile mniej więcej gatunków grzybów jesteś w stanie rozp...Wszystkie grzyby trujące mają ostry,nieprzyjemny smak... MIT Dla przykładu śmiertelnie trujący muchomor sromot...Muchomor czerwony jest trujący... MIT Po pierwsze, nie ma w historii toksykologii ani j...Nie należy podawać grzybów dzieciom... FAKT Grzyby zawierają chitynę, substancję dla człowie...Grzyby trujące po posoleniu żółkną... MIT To nie trucizna, ale inne związki, również powsze...Grzyby i alkohol to niebezpiecznie połączenie... FAKT Alkohol powoduje denaturację, a więc ścinanie si... Oceń swoją wiedzę na temat grzybów w skali od 1 do 5. Które z wymienionych niżej zalet grzybów są Ci znane?  Które z wymienionych niżej wad grzybów są Ci znane?  Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Twoja motywacja

motywacja,problemy,siła,życie

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-01-03 do 2017-01-20

Płeć Co lub kto daje Ci siłę do pokonywania trudów życia codz...Wiek
Przejdź do wyników

prawo jazdy

ankieta,badanie

Utworzył: Karolina

Data badania: od 2017-01-15 do 2017-01-19

Płeć Wiek Województwo Masz prawo jazdy kat. B? Masz prawo jazdy innych kategorii niż B? Ile lat masz prawo jazdy kat. B?
Przejdź do wyników

reklamówki jednorazowe

badanie,reklamówka,torebka

Utworzył: Karolina

Data badania: od 2017-01-13 do 2017-01-19

Czy w trakcie robienia zakupów zdarza Ci się kupować rek...Czy zakupione jednorazówki używasz kilkakrotnie? Byłbyś w stanie zapłacić podczas zakupów za reklamówkę j...Twoja płeć? Ile masz lat?
Przejdź do wyników

Radio

ankieta,badanie,radio,stacja

Utworzył: Karolina

Data badania: od 2017-01-13 do 2017-01-19

Słuchasz radio? Jak często słuchasz radio? Twoja ulubionna stacja to...? Jesteś? Ile masz lat?
Przejdź do wyników

Zaburzenia oddychania podczas snu.

Utworzył: Anita

Data badania: od 2016-12-20 do 2017-01-19

Wiek: Płeć Wykształcenie: Miejsce zamieszkania:  Obciążenia chorobowe Ile godzin nieprzerwanie przesypia Pan /Pani w nocy? Jak często samoistnie budzi się Pan/Pani w nocy? Czy ma Pan/Pani zwyczaj drzemania w ciągu dnia? Czy przed snem spożywa Pan/Pani alkohol, bądź środki nas...Czy jada Pan/Pani obfite kolacje przed snem? Czy pali Pan/Pani papierosy? Czy zdarza się Panu/Pani zapadać w drzemkę przed telewiz....Czy zdarza się Panu/Pani zasnąć w pracy? Czy zdarza się Panu/Pani podsypiać za kierownicą pojazdu? Czy odczuwa Pan/Pani osłabienie popędu płciowego? Czy ma Pan/Pani trudności w pracy wynikające z senności? Czy ma Pan/Pani trudności w koncentracji? Jaak często ma Pan/Pani uczucie gwałtownego łapania powi...Czy ktoś zauważył u Pani/Pana w czasie snu zatrzymanie o...Czy musi Pan/Pani w nocy oddawać mocz? Czy z powodu choroby jest Pan/Pani bardziej zależna od innych? Czy ktoś powiedział Panu/Pani, że chrapie w nocy? Czy Pana/Pani chrapanie powoduje konieczność spania...Czy Pani/Pana chrapanie jest powodem konfliktów z b...Czy podejmuje Pan/Pani wysiłki zmierzające do poprawy ja...Czy problemy ze snem wpływają na Pana/Pani pracę? Czy często w ciągu ostatniego miesiąca występował u Pana...Czy ma Pan/Pani rozpoznany obturacyjny bezdech senny? Czy leczy się Pan/Pani z powodu obturacyjnego bezdechu s...Co skłoniło Pana/Panią do podjęcia leczenia specjalistyc...Jak długo leczy się Pan/Pani z powodu obturacyjnego bezd...Jak dawno obserwował(a) Pan/Pani objawy obturacyjnego be...Jaki rodzaj terapii Pan/Pani stosuje?
Przejdź do wyników

Lody zimą i latem

Utworzył: Edek

Data badania: od 2017-01-15 do 2017-01-19

Płeć J akie lody lubisz najbardziej ?   Jak ocenią Państwo firmę Algida pod względem asp... Jak oceniają Państwo producentów lodów firm na polsk... O jakim smaku Państwo preferują lody ? W jakich opakowaniach najczęście pan/i kupuje lody? Jak często korzystasz z Internetu? Województwo Wiek
Przejdź do wyników

ZIMOWY SPACER

Utworzył: Edek

Data badania: od 2017-01-16 do 2017-01-19

  Czy lubi Pan / Pani  polską zimę  ?   Czy lubią Państwo spacery po parku ,a pod stopam...  Czy podczas spaceru bawicie się śmiegiem ,rzucan...  Z kim wychodzą Państwo na zimowe spacery? Płeć   Czy Państwo lubią oglądać zachód słońca zimą? Wielkość miejscowości Wiek Jak często korzystasz z Internetu?
Przejdź do wyników