Baza wyników ankiet (beta)

Plany życiowe, a nauka.

Utworzył: Sylwia

Data badania: od 2017-02-09 do 2017-03-11

Czy zdawałeś maturę? Czy poszedłeś dalej na studia? Jeżeli poszedłeś na studia wybierz uczelnię na jakiej je...Jeśli wcześniej nie było uczelni na której studiowałeś, ...Czy studiowanie na danej uczelni przydało Ci się w życiu...Czy studiowanie na danej uczelni przydało Ci się w życiu...Jakie jest Twoje wykształcenie? W jakim przedziale wiekowym się mieścisz? Sytuacja zawodowa Branża
Przejdź do wyników

Obecny Minister Sprawiedliwości

Ziobro

Utworzył: Michał

Data badania: od 2017-02-24 do 2017-03-01

Czy popierasz obecnego ministra sprawiedliwości Zbigniew...
Przejdź do wyników

Kamil...

Utworzył: Barbara

Data badania: od 2017-02-18 do 2017-02-28

Płeć Wiek Zaznacz przedział, w którym mieszczą się miesięczne doch...Jak często korzystasz z Internetu? Ile ma lat Kamil Stoch. Jaką dziedzine sportu uprawia Kamil Stoch.
Przejdź do wyników

Spożywanie miodu oraz jego właściwości zdrowotne.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-02-18 do 2017-02-28

Czy lubisz miód? Jak często spożywasz miód? Z jakich powodów spożywasz miód?  Jakie rodzaje miodu spożywasz najczęściej?  O jakiej konsystencji jesz miód najczęściej?  Do jakich dodatków najczęściej spożywasz miód? Gdzie zazwyczaj kupujesz miód?  W jakim stapniu poszczególne elementy wpływają na wybó... Jaką wielkość opakowania miodu wybierasz najczęściej? Twoim zdaniem ceny miodu są:  Miód poprawia trawienie Zawarte w miodzie enzymy, kwa... Pobudza układ odpornościowy Miód pobudza układ odporn... Miód a uroda Miód wygładza skórę, regeneruje ją, odży...Skrystalizowany miód traci właściwości... MIT Krystalizacja miodu nie wpływa na zmianę jego skł...Jeżeli kupować miód to tylko od pszczelarza... FAKT Miody dostępne w sklepach to często mieszanka mi...Gorąca herbata z miodem na przeziębienie... MIT Miód podgrzany do temperatury 40 stopni, traci sw...Miody gryczany i rzepakowy zapobiegają miażdżycy...   FAKT Miód gryczany polecany jest też szczególnie osob...Miód nigdy się nie psuje... MIT Niektórym wydaje się, że bardzo duża słodycz miod... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

Przyprawa

przyprawa

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-02-13 do 2017-02-28

  Twoja ulubiona przyprawa?
Przejdź do wyników

Te małe rzeczy

Utworzył: Ania

Data badania: od 2017-02-08 do 2017-02-28

Czy potrafisz doceniać i cieszyć się z najmniejszych...Płeć Wiek
Przejdź do wyników

Dobre bo polskie.

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-02-16 do 2017-02-28

Które z polskich przysmaków smakują Ci najbardziej?  Które z polskich deserów według Ciebie są naszą dumą nar...W których polskich sklepach spożywczych robisz zakupy na...W których polskich sklepach odzieżowych zdarzyło Ci się ...Na której z  polskich stacji benzynowych zdarzyło Ci się...Z których polskich kosmetków zdarza Ci korzystać?  Które z polskich wódek odpowiadają Ci najbardziej? Czy doceniasz polskie marki? Czy uważasz,że są tak samo ...Najlepsze polskie produkcje filmowe według Ciebie to:  Najbardziej utalentowani polscy aktorzy według Ciebie to:   Najbardziej utalentowane polskie akorki według Cieb...Oglądałeś/aś którekolwiek z wymienionych niżej seriali  ...Czy uważasz,że komedie z czasów PRLu były zabawne?  Który z bardziej współczesnych polskich seriali komediow...Które komedie według Ciebie były bardziej zabawne? Które polskie miasta według Ciebie są najpiękniejsze?  Najpiękniejsze budowle w Polsce warte zobaczenia według ...Z których polskich sportowców powinniśmy być najbardziej... Jak często korzystasz z internetu? Jakie masz wykształcenie? Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  Wybierz płeć: Ile masz lat? W jakim województwie mieszkasz?
Przejdź do wyników

SPĘDZANIE CZASU WOLNEGO

czas wolny

Utworzył: Klaudia

Data badania: od 2017-02-18 do 2017-02-28

ILE CZASU WOLNEGO POSIADASZ W DNI POWSZEDNIE ? JAKI PREFERUJESZ SPOSÓB SPĘDZANIA CZASU WOLNEGO ? JAKĄ ROLĘ ODGRYWA CZAS WOLNY W TWOIM ŻYCIU ? JAK NAJCZĘŚCIEJ SPĘDZASZ SWÓJ CZAS WOLNY ? JAK SPĘDZASZ CZAS WOLNY Z RODZINĄ ? JEŚLI SPĘDZASZ CZAS WOLNY W GRONIE PRZYJACIÓŁ TO W JAKI ...PŁEĆ:
Przejdź do wyników

Książka

Utworzył: Agnieszka

Data badania: od 2017-02-26 do 2017-02-28

Płeć Wiek Wasza ulubiona książka?
Przejdź do wyników

Zdrowy tryb życia

Utworzył: Aneta

Data badania: od 2017-02-25 do 2017-02-28

Czy prowadzisz zdrowy tryb życia? Ile razy w tygodniu wykonujesz co najmniej 30-minutwy trening? Ile litrów wody pijesz w ciągu dnia? Jak często pijesz alkohol? Ile godzin przed snem zjadasz ostatni posiłek? Z czego głównie składa się Twoje śniadanie? Po jakie napoje sięgasz najczęściej? Czy wiesz, czym jest tzw. Piramida Zdrowego Żywienia? Po jakie grupy porduktów sięgasz najczęściej? Jaki rodzaj sportu preferujesz? Ile godzin w ciągu doby przeznaczasz na sen? Czy czytasz artykuły dotyczące zdrowego stylu życia? W jaki sposób radzisz sobie ze stresem? Ile razy w ciągu tygodnia zjadasz ryby? O czym mówi wskaźnik BMI? W jaki sposób spędzasz czas wolny?
Przejdź do wyników